231
906988

TE- OCH KAFFESERVIS, 5 delar, silver, icke identifierad mästarstämpel FK, S:t Petersburg 1837.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Invändigt förgylld, släta med bladornerad bandstavskant.

Tilläggslista

Ej stämplad av Erik Kollin.