276
920639

FAT, ett par, porslin. "Flora Danica", kunglig dansk, 1900-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 100 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor efter planschverk över den danska floran. Modell nummer 3517 och 3518. Längd 36-40 cm.

Obet slitage.