348
893317

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Franskt landskap i solnedgång

Signerad Ekström och daterad -76. Olja på pannå 44,5 x 63,5 cm.