350
922582

Jesús Rafael Soto

(Venezuela, Bolivarianska republiken, 1923-2005)
Jesús rafael soto, "vibration".

"Vibration".

Präglad signatur Soto samt numrerad 15/100. Edition Denise René 1967. Multipel med serigrafi på akrylglas och plast 29 x 42,5 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 107 - 5 133 EUR

Klubbat pris:
40 000 SEK
Tilläggslista

Följerätt/droit de suite uttages för detta objekt.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02