355
917710

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
8 720 - 10 500 EUR
9 120 - 10 900 USD
Klubbat pris
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

PAUL FISCHER, olja på duk, signerad Paul Fischer.

Fiskmarknad i Köpenhamn. 51 x 58 cm.