51
893610

BORD, 1700-talets första del. Senbarock.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
27 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Blå originalfärg, Halvmåneform på S-formade kopplade ben. Längd 134, bredd 67,5, höjd 78 cm.

Proveniens

Gudrun och Per Ödmanns samling.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

316. Marie-Louise Ekman, Man och Olle Baertling målning.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK