559
889604

SIGILL, två stycken. Kina, 1900-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Höjd 4-5 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

848. Yrjö Edelmann, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK