57
893603

KARMSTOL. Gustaviansk 1700-talets slut. Gripsholmsmodell.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Grönmelerad färg. Genombruten rygg stegrygg. Raka armstöd.

Proveniens

Gudrun och Per Ödmanns samling.