68
916983

Barock

Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 690 - 7 640 EUR
7 590 - 8 680 USD
Klubbat pris
Barock

SPEGEL, barock, 1600-talets slut.

Skulpterad, förgylld och bronserad ram. Rik dekor av figurer och blommor. 114 x 80 cm.

Smärre dekorbortfall. Slitage. Anlupet glas. Torrsprickor.