74
910436

SPEGELLAMPETT, för två ljus, rokoko/gustaviansk, 1770-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Förgylld och bronserad. Krön med musselformation. I ramen meanderbård. Ljusarm av mässing. Höjd 96, bredd 61 cm.