932684

132. DENISE GRÜNSTEIN, "21 maj", 2012.

Signerad Denise Grünstein och daterad 2012 och numrerad 25/25 a tergo. C-print, bildyta 119 x 95 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK/3 147 - 3 672 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
95 625 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Denise Grünstein, "59 buketter från min trädgård och lite till", 2007, avbildad på omslag.

Övrigt

Boken "59 buketter från min trädgård och lite till" medföljer verket.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto