132
932684

Denise Grünstein

(Finland/Sverige, 1950-2023)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 730 - 3 180 EUR
2 900 - 3 380 USD
Klubbat pris
75 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Denise Grünstein
(Finland/Sverige, 1950-2023)

"21 maj", 2012

Signerad Denise Grünstein och daterad 2012 och numrerad 25/25 a tergo. C-print, bildyta 119 x 95 cm.

Denise Grünstein, "59 buketter från min trädgård och lite till", 2007, avbildad på omslag.

Boken "59 buketter från min trädgård och lite till" medföljer verket.