132
932684
Denise Grünstein
(Sverige, Född 1950)

"21 maj", 2012

Signerad Denise Grünstein och daterad 2012 och numrerad 25/25 a tergo. C-print, bildyta 119 x 95 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

3 148 - 3 673 EUR

Klubbat pris:
75 000 SEK

Denise Grünstein, "59 buketter från min trädgård och lite till", 2007, avbildad på omslag.

Övrigt

Boken "59 buketter från min trädgård och lite till" medföljer verket.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57