948671

289. INGE SCHIÖLER, "Tallbacke".

Signerad och daterad 1958. Duk 34 x 24 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
51 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Hjortén nr 698.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto