971850

300. ALBIN AMELIN, Blomsterstilleben.

Signerad Amelin och daterad -74. Duk 92 x 73 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK/6 141 - 7 164 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
102 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Intygad av Karin Amelin a tergo.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto