897323

301. PÄR SIEGÅRD, Stilleben med krus och kaffekanna.

Signerad Pär Siegård och daterad 1916. Duk 42 x 31 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK / 2 047 - 2 559 EUR
Klubbat pris
24 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto