897323

301. PÄR SIEGÅRD, Stilleben med krus och kaffekanna.

Signerad Pär Siegård och daterad 1916. Duk 42 x 31 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 047 - 2 559 EUR
Klubbat pris
24 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto