969206

323. INGE SCHIÖLER, "Åkrar i mars".

Signerad Inge Schiöler och daterad 1961. Duk 42 x 46 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK/15 353 - 17 912 EUR
Klubbat pris
190 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Hjortén 280.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto