840728

326. RAGNAR SANDBERG, "Schartauangummor".

Signerad RS. Utförd 1936. Duk 33 x 40 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm.
Privatsamling.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK/6 141 - 8 188 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
61 200 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Ulf Linde, "Ragnar Sandberg", 1979, avbildad sid 20.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)8 32 64 33
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto