259
982586

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Landskapsutsnitt med väg

Signerad med dedikation: "Till vännen O. Lundberg af N. Kreuger". Olja på pannå 21,5 x 8,5 cm.