316
955401

Julius Kronberg

(Sverige, 1850-1921)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Julius Kronberg
(Sverige, 1850-1921)

Kurragömma

Signerad J. Kronberg och daterad -71. Olja på duk 32 x 41 cm.