316
955401

Julius Kronberg

(Sverige, 1850-1921)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Julius Kronberg
(Sverige, 1850-1921)

Kurragömma

Signerad J. Kronberg och daterad -71. Olja på duk 32 x 41 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

222. Hans Hammarskiöld, "Morgondagg på eklöv", 1952.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK