338
957397

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Landskap i soldis

Signerad P. Ekström. Olja på duk 120 x 74 cm.