362
972819

Fransk skola 1700-tal

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Fransk skola 1700-tal

FRANSK SKOLA 1700-TAL, Uppfodrad duk 100 x 79,5 cm.

Cellisten. Uppfodrad duk 100 x 79,5 cm. Bär senare påskrift "Roslin" och datering.

Gulnad fernissa. Krackelyr. Uppfodrad duk. Retuscher.

Bär senare påskrift "Roslin" och datering.