41
969426

KARMSTOL, Danmark, 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Förgylld och bronserad. Oval stoppad rygg. Snidade lagergirlanger och pärlstav.

Slitage. Senare fottrissor.