41
969426

KARMSTOL, Danmark, 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Förgylld och bronserad. Oval stoppad rygg. Snidade lagergirlanger och pärlstav.

Slitage. Senare fottrissor.