479
961585

PARTI, fem delar. Tibet, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Bestående av bönesnurra, dekordelar, tändstål/elddon samt vajra. Längd 5,5-33 cm.

Skador, slitage.

Proveniens

The Paul R Wedendal Collection.