554
965503

TEKRUKA, tenn med förgylld dekor. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Hexagonal med dekor av fasaner och påfåglar i blommande trädgård. Höjd 19 cm.

Bucklor, slitage.