669
929510

VAS, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962

Efter bronsmodell, med hänklar av elefanthuvud i flambé glasyr, höjd 26 cm.

Omfattande skador.