76
965044

LJUSSTAKAR, par, Frankrike 1700-talets mitt, rokoko.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris

Förgylld brons. Dekor av musselformationer och akantusblad. Höjd 25 cm.

Senare ljusmanschetter medföljer. Slitage.