772
950374

ARMRING och ÖRHÄNGEN med cabochonslipade månstenar och markasiter

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

18K guld och silver, diameter armring 6 cm, diameter örhängen ca 2 cm, total vikt 34 g. Armringen med otydliga svenska stämplar.

Bruksslitage.