965065

92. SKRIVSTÄLL, empire, 1800-talets början.

Förgylld brons. Bläckhorn och sandströare. Reliefdekor av palmetter. Längd 20 cm.

Förgyllningen sliten.

Följerätt
Nej
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK/806 - 1 008 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Henrik Åberg

Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk och silver

+46 (0)8 614 08 37
henrik.aberg@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto