1038708

128. ERNST BILLGREN, Utan titel.

Signerad EB. Olja på pannå 230 x 128 cm inklusive ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären

Utropspris
250 000 - 300 000 SEK/24 801 - 29 761 EUR
Klubbat pris
250 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto