128
1335429
Ernst Billgren

Utan titel

Signerad EB. Olja på pannå 230 x 128 cm inklusive ram.

Utropspris:

250 000 - 300 000 SEK

24 802 - 29 762 EUR

Klubbat pris:
250 000 SEK
Proveniens
Konstnär/formgivare
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19