1038708

128. ERNST BILLGREN, Utan titel.

Signerad EB. Olja på pannå 230 x 128 cm inklusive ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären

Utropspris
250 000 - 300 000 SEK / 24 802 - 29 762 EUR
Klubbat pris
250 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto