1024439

131. ULF WAHLBERG, "Ford Victoria".

Signerad Ulf W och daterad -68. Duk 70 x 95 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 3 968 - 4 960 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto