1024439

131. ULF WAHLBERG, "Ford Victoria".

Signerad Ulf W och daterad -68. Duk 70 x 95 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 3 968 - 4 960 EUR
Klubbat pris