1024439

131. ULF WAHLBERG, "Ford Victoria".

Signerad Ulf W och daterad -68. Duk 70 x 95 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/3 968 - 4 960 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto