1034258

136. PER KESSELMAR, Utan titel.

Signerad Per Kesselmar och daterad 2003 a tergo. Blandteknik på stålplåt 78,5 x 130 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK / 2 976 - 3 472 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.