1034258

136. PER KESSELMAR, Utan titel.

Signerad Per Kesselmar och daterad 2003 a tergo. Blandteknik på stålplåt 78,5 x 130 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK/2 976 - 3 472 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto