136
1034258

Per Kesselmar

(Sverige, Född 1960)

Utan titel

Signerad Per Kesselmar och daterad 2003 a tergo. Blandteknik på stålplåt 78,5 x 130 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

2 976 - 3 472 EUR

Klubbat pris:
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19