1015617

147. GUNNAR SMOLIANSKY, "Södermannagatan 1959".

Signerad Gunnar Smoliansky a tergo. Framtagen senare. Gelatinsilverfotografi, bildyta 35 x 23 cm. Bladstorlek 39,2 x 30,3 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 480 - 2 976 EUR
Klubbat pris
23 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Gunnar Smoliansky (m.fl), "Gunnar Smoliansky -One Picture at a Time", 2008, avbildad helsida sid 70.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto