1032399

148. MATHIAS JOHANSSON, "Louise Bourgeois N.Y.C", 1998.

Signerad Mathias Johansson och numrerad 4/20 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 32 x 47 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK/2 976 - 3 472 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto