1032399

148. MATHIAS JOHANSSON, "Louise Bourgeois N.Y.C", 1998.

Signerad Mathias Johansson och numrerad 4/20 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 32 x 47 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK / 2 976 - 3 472 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto