148
1032399

Mathias Johansson

(Sverige, Född 1961)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Mathias Johansson
(Sverige, Född 1961)

"Louise Bourgeois N.Y.C", 1998

Signerad Mathias Johansson och numrerad 4/20 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 32 x 47 cm.

Proveniens

Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare.