175
1314818
Ann Eringstam

"In Search of Wonderland #10", 2013

Signerad Ann Eringstam och numrerad 4/5 på etikett a tergo. Total upplaga 5 + 2 AP. Digital C-print monterad på aluminium och akrylglas 100 x 145 cm.

Utropspris:

50 000 - 70 000 SEK

4 960 - 6 944 EUR

Klubbat pris:
65 000 SEK
Proveniens
Övrigt
Konstnär/formgivare
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57