209
1312166
Nick Brandt

"Elephant Cathedral, Masai Mara", 2007

Signerad Nick Brandt och numrerad 8/15. Archival pigment print, bildyta 109 x 96 cm.

Utropspris:

100 000 - 150 000 SEK

9 921 - 14 881 EUR

Klubbat pris:
105 000 SEK
Proveniens
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57