1036404

3. HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-70-tal.

Stomme av mässing med åtta skärmar, raster av plast, två takfästen, märkt Hans Agne Jakobsson Markaryd, höjd 97 cm, längd 185 cm, bredd 47 cm.

Slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 480 - 2 976 EUR
Klubbat pris
34 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jonatan  Jahn

Jonatan Jahn
Specialist Design & Modernt Konsthantverk

+46 (0)703 92 88 60
jonatan.jahn@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto