1036404

3. HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-70-tal.

Stomme av mässing med åtta skärmar, raster av plast, två takfästen, märkt Hans Agne Jakobsson Markaryd, höjd 97 cm, längd 185 cm, bredd 47 cm.

Slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK / 2 480 - 2 976 EUR
Klubbat pris
34 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.