1019087

32. ARNE VODDER, sideboard, Sibast Furniture, Danmark 1960-tal.

Palisander, jalusidörrar, bakomliggande hyllor och lådor, brickmärkt Sibast Furniture Made in Denmark, Danish furniture Control, höjd 86,5 cm, bredd 200 cm, djup 49 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 480 - 2 976 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

CITES certificate, valid within the EU included.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jonatan  Jahn

Jonatan Jahn
Specialist Design & Modernt Konsthantverk

+46 (0)703 92 88 60
jonatan.jahn@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto