1025968

51. MARK BRAZIER JONES, stol "Angel chair", England 2005.

Aluminium, tygklädd sits. Signerad och numrerad 10/50 Mark Brazier Jones 2005, höjd 97 cm, bredd 55 cm, sitthöjd 52 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK/1 488 - 1 984 EUR
Klubbat pris
13 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto