1025968

51. MARK BRAZIER JONES, stol "Angel chair", England 2005.

Aluminium, tygklädd sits. Signerad och numrerad 10/50 Mark Brazier Jones 2005, höjd 97 cm, bredd 55 cm, sitthöjd 52 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK / 1 488 - 1 984 EUR
Klubbat pris
13 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.