84
1037894

Donald Baechler

(USA, 1956-2022)
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
29 100 - 33 900 EUR
33 300 - 38 800 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Donald Baechler
(USA, 1956-2022)

"Thistle"

Signerad DB och daterad -99 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 153 x 122 cm.