1037894

84. DONALD BAECHLER, "Thistle".

Signerad DB och daterad -99 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 153 x 122 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK / 29 762 - 34 722 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto