1037894

84. DONALD BAECHLER, "Thistle".

Signerad DB och daterad -99 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 153 x 122 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK/29 761 - 34 722 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto