1037894

84. DONALD BAECHLER, "Thistle".

Signerad DB och daterad -99 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 153 x 122 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK / 29 762 - 34 722 EUR
Klubbat pris