1036023

88. ANDERS WIDOFF, "Grammatik: 1 och 2".

Signerade A. Widoff och daterade 1994 a tergo. Diptyk. Olja på duk 192 x 112 cm per del.

Följerätt
Ja
Proveniens

Christian Larsen Gallery, Stockholm.

Utropspris
300 000 - 400 000 SEK/29 761 - 39 682 EUR
Klubbat pris
250 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Stockholm Art Fair, 2005.
Liljevalchs konsthall, Stockholm, "(att) bära sig", 2005.

Liljevalchs konsthall, "(att) bära sig - utställningskatalog", Stockholm, 2005, avbildad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto