1033664

89. MARTIN WICKSTRÖM, "Djävulen i kroppen".

Signerad MW och daterad -13 samt signerad Martin Wickström 2013 a tergo. Pannå 42 x 187 cm. Triptyk.

Följerätt
Ja
Proveniens

Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK / 17 361 - 19 841 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.