1033664

89. MARTIN WICKSTRÖM, "Djävulen i kroppen".

Signerad MW och daterad -13 samt signerad Martin Wickström 2013 a tergo. Pannå 42 x 187 cm. Triptyk.

Följerätt
Ja
Proveniens

Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK/17 361 - 19 841 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto