1006767

173. ULLA FOGELKLOU-SKOGH, spegel, Ystad-Tenn (Ystad-Brons), 1940.

Ramen med graverad dekor av kvinno- och mansfigurer, stämplad med firmastämpel samt YSTAD-TENN UFS O8. 70,5 x 37 cm

Smärre slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK/942 - 1 131 EUR
Klubbat pris
19 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Eva Seeman

Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto