1006767

173. ULLA FOGELKLOU-SKOGH, spegel, Ystad-Tenn (Ystad-Brons), 1940.

Ramen med graverad dekor av kvinno- och mansfigurer, stämplad med firmastämpel samt YSTAD-TENN UFS O8. 70,5 x 37 cm

Smärre slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK / 943 - 1 131 EUR
Klubbat pris
19 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Eva Seeman

Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto