973480

175. AXEL EINAR HJORTH, tillskriven, byrå, furu, Nordiska Kompaniet 1930-tal.

Furu, tre lådor med draghandtag, medformade profilerade ben. Mått 90 x 45 cm, höjd 80 cm.

Skador, slitage och fläckar. Nycklar saknas.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK / 1 414 - 1 885 EUR
Klubbat pris
60 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.