1006021

287. IB KOFOD LARSEN, sideboard, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal.

Palisander, fyra dörrar, hyllinredning, en sektion med fyra vitlackerade lådor. Längd 244 cm, bredd 47 cm, höjd 72 cm.

Obetydligt slitage, något blekt.

Följerätt
Nej
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/3 770 - 4 713 EUR
Klubbat pris
100 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

CITES-intyg, giltigt inom EU medföljer.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto