1021225

383. LYNN CHADWICK, Single Candle Holder.

Signerad Chadwick samt numrerad 72/350 ARTCURIAL/Blanchet Fondeur. Brons, skulptur höjd 25 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK / 2 356 - 2 828 EUR
Klubbat pris
38 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto