1021225

383. LYNN CHADWICK, Single Candle Holder.

Signerad Chadwick samt numrerad 72/350 ARTCURIAL/Blanchet Fondeur. Brons, skulptur höjd 25 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 356 - 2 828 EUR
Klubbat pris
38 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto