1015973

467. YRJÖ EDELMANN, Utan titel.

Signerad Y. Edelmann och daterad -89. Duk 154 x 156 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären av nuvarande ägare omkring 2000.

Utropspris
100 000 - 120 000 SEK/9 425 - 11 310 EUR
Klubbat pris
100 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto