1040975

466. OLLE BAERTLING, "Karlaplan".

Signerad Baertling och daterad -45. Pannå 65 x 54 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK / 2 828 - 3 299 EUR
Klubbat pris
38 500 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto