1047721

545. VICTOR VASARELY, "Sellem".

På etikett a tergo signerad Vasarely och daterad 1967, numrerad 26/50. Bemålad relief 38 x 36 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Éditions Denise René, Paris.
Editions Sonet, Stockholm.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Klubbat pris
23 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto