1047721

545. VICTOR VASARELY, "Sellem".

På etikett a tergo signerad Vasarely och daterad 1967, numrerad 26/50. Bemålad relief 38 x 36 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Éditions Denise René, Paris.
Editions Sonet, Stockholm.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK / 1 885 - 2 356 EUR
Klubbat pris
23 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.