Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
16
1037032

BYRÅ. Stockholmsarbete 1700-talets slut, Sengustaviansk.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 920 - 3 900 EUR
3 400 - 4 530 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med mahogny. Handtag av förgylld mässing. Skiva av kolmårdsmarmor. Tre lådor. Dekor med mässingskoningar. Längd 111, bredd 55, höjd 85 cm. Nyckel medföljer. Nyckel finns.

Nyckel finns.